Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 195 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

wywiad z tomem... Jak widza teraz TH niemieccy fani itp..

piątek, 20 lipca 2007 10:10
Skocz do komentarzy
1.Jak widza długą nieobecnośc Th w Niemczech niemieccy fani(POPCORN>DE):
Furia, łzy, protesty – raport „ Do twarzy TH z upadkiem?”kłopot w zamieszkach składu fanów Tokio Hotel. W niezliczonych listach imailach fani unoszą swój gniew (złość).

Bohlen powinien iść do diabła!
To jest świństwo bez granic ze strony Dietera Bohlena, TokioHotel jako upadający zespół przez obrzucenie obelgami. I jeszcze przedrukowane takich idiotyzmów! Tokio Hotel są w odróżnienie zespołem odnoszącym sukcesy, manajwięcej fanów, najlepsze piosenki, najwięcej sprzedających się CD i tymczasemsą prawdziwymi gwiazdami w połowie Europy. Dieter Bohlen, jest tylko zazdrosny,ponieważ on sam zmienia Marka Medlocka. Bohlen powinien iść do diabła!
Kyra W. (16)Schwetzingen
Bill i zespół potrzebują przerwy!
Kochamy Tokio Hotel, ale troszczymy się o nich. Ale zauważamy, że się wycofują i zaniedbują niemieckich fanów. Występują wszędzie wEuropie, tylko nie u nas (chodzi o Niemcy)!To jest także cios dla fanów, że czterech karierowiczów pojmuje to jeszczetylko jako pracę dorywczą! Ale to żadna praca, kiedy nie maja z tegoprzyjemności! Bill i Tokio Hotel już nie mogą więcej wyznaczać terminów,ponieważ osobiście uważam, że toną w urzędowaniu, kiedy ich wysyłają z jednegomiejsca do innego. Chłopcy pomiędzy 17 a 20 rokiem życia stoją tuz przedsyndromem wypalenia się i depresji. Tokio Hotel potrzebują przerwy!
Sabina Ova, per Mail
TH zaniedbują fanów!
Uważam, że to bezczelność bez granic, że Tokio Hotel odtrąca austriackich i szwajcarskich fanów. Koncerty grają tylko w Wiedniu i Zurychu, arobią sobie na polu. To idzie za daleko. Bill i inni chyba dobrze nie pamiętają, kto im tak rozgłos przyniósł.
Sabrina Koller, perE-Mail
Więcej szacunku dla TH!
Jestem autentycznie rozczarowana, waszym gównianym czytaniemz przymusu! Tokio Hotel na to nie zasługuje! Oni wciąż ekstremalnie odnoszą sukces. Kiedy raz mają przerwę, to nie oznacza jeszcze końca zespołu. Nie jedenniewysprzedany koncert, częściowo przesunięty tour, dużo dzieciaków nie mapieniędzy. We Francji Th otrzymuje więcej szacunku niż u nas!
Anastacia, per E-Mail
Precz z pedałami !
Cieszy mnie, że spedalone dzieci w końcu odejdą. POPCORN ma już dużo za dużo tych dupawych raportów!
Lenny K., per E-Mail
Chcemy was z powrotem!
Kiedy czytam raporty, mam łzy w oczach. Totalnie boje się,że Tokio Hotel faktycznie rozpadnie się. Tylko w 2007 jest gównianym rokiem:
1. Przesunięcie trasy.
2. Tylko 14 koncertów z 23 w Niemczech.
3. Odmówienie występu w TV.
4. Tokio Hotel rozmawia ciągle o Francji i jak słodkie tamsą dziewczyny.
5. Kiepski Chart- Platzierungen
6. Plotka o Gustavie (Tinnitus) jak i o Billu i Tomie (tajemnicze dziewczyny).
 Bill staje się coraz chudszy!
Skoro TH nieczęsto zaglądają do Niemczech, naprawdę stracą coraz więcej fanów. Powinni, chociaż napisać wyjaśnienie fanom (np. wPOPCORNIE) i nie zawsze tylko dwa, trzy zdania powiedziane w wywiadzie. Są towinni fanom! Tylu z nas jest gotowych do szczerej rozpaczy! Tokio Hotel, Chcemywas z powrotem!
Dajana Drees, Lennestadt
TH zatrzymajcie się!
Nie jestem mianowicie żadną fanką TH, ale uważam, że chłopcynie są jeszcze doceniani. Z pewnością przy was już nie osiągną takiego sukcesujak dawniej, ale zamiast wypruwać sobie flaki są teraz za granicą (Szwecja,Francja). Sądzę, że zespół będzie jeszcze z dziesięć lat grał!
Katrin Wechsler, Bonn
Tak boje się…
że Tokio Hotel tylko będą tylko za granica to robić. W końcu ciągną jednakowo do Francji czyPolski (to był chyba kurwa żart -.- nie skomentuje) i pozostawią nas Niemcy odepchniętych! Myślę, że to podłe, kiedy Bill wciążentuzjazmuje się, że Francja jest taka wspaniała! Kocham Tokio hotel ponadwszystko i nigdy ich nie zawiodłam! Ale chcę, żeby tutaj przy nas osiągnęlisukces i w Niemczech grali koncerty. Nie mogą tak po prostu nas zostawić! Niemieccy fani zrobili z Tokio Hotel gwiazdy! To mnie doprowadza do szaleństwai rozpaczy, kiedy Tokio Hotel nas teraz zostawiają odepchniętych!
Sophia (14), Freiburg
Tokio Hotel na zawsze
Tokio Hotel są najzajebistszym zespołem we wzechświecie! Ich czas jest jeszcze długi nie odejdą i to się NIGDY nie zdarzy! Zawszechłopcy będą moimi idolami – przede wszystkim Bill! Kupuję każdy album i czytamkażde doniesienie, i chłopcy zawsze do tej pory byli obok, kiedy ich potrzebował(e)am. A za to, co Dieter Bohlen powiedział, jest dla mnie dupkiem, tak czy owak, nie ma żadnego pojęcia o muzyce. On jest dupkiem i usłyszał już od dawna od świata skargę. Tokio Hotel na zawsze!

2.15 pytań do Toma:

1. Kiedy ostatni raz byłeś w kinie i jaki film oglądałeś?
Tom:
Hmm... To był "Spider-Man3", byliśmy wszyscy ramen w kinie.
2. Co ktoś musi Tobie dać, żebyś chociaż raz wziął rzecz Billa?
Tom: Więc, wyobrażam sobie Angeline Jolie. :) Nie, bzdura... Ani razu nie przyszło mi na myśl zamienic się czymś z Billem. Jeśli mam być szczery, nie mnie tak nie zobaczy.
3. Kiedy miałeś dziewczynę, ukrywasz ją przed prasą, czy przyznasz się otwarcie?
Tom:
Zwykle odpowiadam o moich dziewczynach. :) Mam po prostu od czasu do czasu jedną czy dwie, albo... i często nie dłużej niż jeden dzień. :)
4. Czy wiesz już kiedy zetniesz swoje dredy?
Tom:
Myślę, że nie będzie to w tym czase, ale jak mi się znudzą zrobię to.
5. Powiedz, Twoja rodzina i przyjaciele nie są przeciwko, ze mówisz o sexie, tzn. że sypiasz z grupies?
Tom: Dlaczego powinni? Inni rodzice byli by szcześliwi, gdyby ich dzieci mówiły o tym. W każdym razie ja nie musze kłamać.
6. Jak ktos Cię może sprowokować? To jest trudne?
Tom:
To jest zbyt trudne mnie sprowokować. Wierzę, że jest tylko jedna jedyna osoba, która to potrafi. Ta osoba jest 10 minut młodsza niz ja i jej imię zaczyna sie na "B" :) i nawet ja nie wiem dokładnie, jak on to robi.
7. Czy potrafisz soebie wyobrazić siebie z tatuażem, tzn. z jeszcze innym percingiem? Jeśli tak, to gdzie?
Tom:
Nie potrafie sobie tego wyobrazić. Ale zobaczyy, co czas przyniesie.
8. Czy jeszcze kiedys wasi fani zobacza Cię z odkrytymi włosami?
Tom:
Właściewie, raczej nie zobeczą, tam jest mi bezpieczniej. Jeśli ktos będzie chciał, żebym odszedł od tego, będzie musiał iśc ze mna do wanny. :)
9. Ile masz gitar? - Dajesz im imiona?
Tom: Szczerze, nie wiem ile dokładnie... Myślę, że w tym czasie ok. 20 i nie daję im imion. Ale Georg nazwał swój bass Mr. Sandberg. To jest nawiasem mówiąc jak przyjaciel.
10. Powiedziałeś, że Bill i Ty macie często takie same sny. Który sen był naj gorszy/ najpiękniejszy / najdziwniejszy?
Tom: Sądzę, że to jest dokładnie jak teraz, z pierwszym pytaniem, odpowiedzi nie ma, bardzo szybko zapominam, co mi się śniło.
11. Jakie było najgorsze kłamstwo, które kiedyś wymyśliłeś?
Tom:
Ja nigdy nie kłamie!!! Nie mniej jednak, miejmy nadziję, że nikt o tym nie wie. :)
12. Pamietasz swój szkolny czas lub jakąś szkolną wycieczkę? Na której były jakieś szczególne wpadki?
Tom:
Uczestniczyłem tylko w jednej ze szkolnych wycieczek. Przy innych udawałem chorego. :) Zasadniczo nie wspominam ochoczo czasów szkolnych. Nie nawidzę tego! Wycieczka szkolna była alternatywą codzinnego, okropnego życia w szkole. Miałem tam dużo dziewczyn i to jest jedyna pozytywna rzecz jaką pamiętam.
13. Masz jakies przyzwyczajenia, (np. mówisz przez sen)?
Tom:
Być może mówię przez sen, ale nie wiem o tym, musiałbym zapytać innych ludzi. Różne rzeczy ustawim przy różnych miejscach inaczej, i zawsze tak potem pozostają.
14. Jakie soje marzenia byś jeszcze chętnie spełnił, czy pragniesz szczęścia?
Tom:
Ale ja jestem naprawde szczęśliwy... Zawsze kiedy o czymś marzę moje myśli nazewnątrz brzmia głupio, ale życzę sobie być z moimi chłopakami jeszcze długi czas i w miarę możliwości odnosić sukcesy w wielu państwach.
15. Jaka myśl przechodzi Ci przez głowęna waszych koncertach, kiedy czasem robisz takie miny?
Tom: Miny?... Uważam, że kiedy ktos robi muzykę i jest w tym jego cząstka , że jego twarz nie jest wtedy pod kontrolą. :) Nie myśli się o niczym... po prostu gra się!

3.Yam!
Tokio Hotel planują serię kosmetyków
Czy niedługo będzie można wsmarować we włosy Billa?
"Utrzyma się przy każdym monsunie - Tokio Hotel - żel do włosów extra mocny". Tak czy inaczej mogłoby brzmieć hasło reklamowe dla nowego żelu do włosów. Środkowy napastnik Tokio Hotel zdradza YAM!BamS: istnieje plan stworzenia własnej linii kosmetyków! To jeszcze nie jest pewne, ale zrobione są już gruntowne warunki. Chłopcy z Magdeburga zaraz przy frontmanie, Bill, który malował się już w szkole, współpracuję przy marce - zostanie również użyta nazwa ich zespołu. Rzecznik Tokio Hotel, Stefan Mucha ma pod zarejestrowanym numerem 30662946 zapisane inne "kosmetyki do ciała i upiększpania". To wytłumacza, że Bill (17), Tom (17), Gustav (18) i Georg (20) słusznie zapewniali, iż żele do włosów, kremy, żele pod prysznic, tusze do żęs oraz innych kosmetyków wydanych pod ich nazwą. Czy i kiedy będą te produkty zalezy od Tokio Hotel - dla ich fanów byłoby to super. Bill wsmarowany we włosy, z Tomem pod prysznicem!
Zespół jednak skoncertował się najpierw na produkcie, zdecywoanie lepszym: gitary! Dlatego też rzecznik Mucha zameldował prawa marki dla instrumentów muzycznych. Środkowy napastnik potwierdził, że Tom i reszta chcieliby wyprodukować własne gitary. Zostaje mieć nadzieje, że chłopcy nie zamalują swoich planów.

4.HEY!
Bill i spółka mają konkurencję? Z cool mixem punku, metalu, hip-hopu i rocku oraz szczerych niemieckich tekstów, Nevada Tan pobijają listy przebojów i serca fanów...
"Nevada Tan są najlepsi!" Oczy Medines (15) błyszczą z zachwytu, kiedy ona i jej przyjaciółka Sofia (14) "otapetowują" jej pokój. Przed kilkoma tygodniami na ich ścianach wisieli jeszcze Bill (17), Tom (17), Gustav (18) i Gerog (20) - teraz dziewczyny zbierają każdy wycinek gazetowy o Franky (20), T:mo (19) i reszcie.
Czy dni Tokio Hotel są policzone i czy Nevada Tan jest nowym numerem jeden? Fakty są takie: podczas kiedy trasa koncertowa TH nie była w całości wykupiona, bilety na występy NT było rozkupione przez fanów. Podobieństwa między obojgiem zespołów są uderzające: oba składają się z młodych muzyków, którzy już w latach dziecięcych zaczęli tworzyć własną muzykę. W nazwie zespołu oba zespoły mają odniesienie do Japoni - ponieważ Nevada Tan jest pseudonimem japońskiej dziewczynki, która w wieku 11 lat zamordowała swoją koleżankę ze szkoły. "Nie chcemy wychwalać tego postępku", wyjaśnia T:mo w wywiadzie dla Hey! "Przeciwnie: chcielibyśmy pokazać do czego może doprowadzić naciskanie na dzieci i młodzież".
Czym my bylibyśmy przy osamotnieniu z Billem i spółką: Również Nevada Tan układają życzenia i problemy ich generacji oddzielnie oraz ze swymi niemieckimi tekstami trafiają w serca ich młodych fanów.
"TH nie są żadną konkurencją!"
Chłopcy sami jednakże dają mało z takich porównań. "Mamy duży szacunek do Tokio Hotel oraz tego, co osiągnęli", mówi basista Linke (20). "Aber nie widzimy w nich dla nas konkurencji. Tworzymy zupełnie inną muzykę, wyraźnie cięższą i z mniejszą ilością popowych orientów". Rzeczywiście, piosenki Nevada Tan przypominają bardziej zaspoły jak Linkin Part, Limp Bizkit czy też Rammstein. Kiedy reporter Hey! napomknął o tym, twarze chłopców rozpromieniały. "Cool! To jest prawdziwy komplement, dzięki", cieszy się keybordzista Bavid (19) - i niewiele później zaskoczył nas kolejnym przykładem: :Mozart! Gdybyśmy mogli raz razem zagrać, byłoby super! Swojego czasu był prawdziwą gwiazdą pop!" Szkoda, że ten kompozytor umarł ponad 200 lat temu!
W rozmowie stało się jasne: Nevada Tan nie dadzą się zaszufladkować! Kiedy perkusista Juri (20) i DJ Jan (19) opowiadają, że Nevada Tan jest zainspirowane japońskimi komiksami manga, chciałoby się znów krzyknąć: "Dokładnie jak Tokio Hotel!". Tam z kolei pomyslem była wcześniejsza fryzura mangowa Billa. Wojna o korone muzyki Rock nadal trzymać będzie w napięciu...
Podziel się
oceń
0
0


NiE BąDź TaKi..Daj KoMeNtA..ZoStAw ŚlAd DlA DaLszYcH PoKolEn

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

niedziela, 19 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  99 271  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

O mnie

O moim bloogu

O znanym i lubianym przez was kwartecie rocowo-popowym z Niemiec.Czyli jednym słowem mówiąc o Tokio Hotel:)

Głosuj na bloog


zobacz wyniki